Menu
Your Cart

Michelin

Robocze obuwie stosowane w wymagających środowiskach pracy musi zapewniać odpowiednią przyczepność do podłoża. Ważnym aspektem jest również wytrzymałość podeszwy na oddziaływanie podwyższonej temperatury, smarów oraz olejów. Powyższe wymagania spełniają buty ochronne wykonane w technologii Michelin. Wykorzystują je nasze produkty m.in. z serii AirFlex przystosowane do użytku w zakładach produkcyjnych, na placach budowy i nie tylko.

Sprawdź, co oferujemy. Wybierz najlepsze obuwie, które pozwoli zachować zasady bezpieczeństwa i higieny pracy.

Obuwie z podeszwą Michelin - czym się wyróżnia?

Czym wyróżniają się buty wykorzystujące podeszwy opracowane przez francuskiego producenta opon? Ich dolne powierzchnie mają charakterystyczne żłobienia, które pomagają w odprowadzaniu wody. Obuwie z rozwiązaniami opatentowanymi przez Michelin gwarantuje tym samym odpowiednią stabilność na podłożach mokrych lub tych, które są zabrudzone przez oleje. Natomiast właściwości antyprzebiciowe zwiększają wytrzymałość przed uszkodzeniami. Stopy są więc chronione przed urazami.

Różne modele z podeszwą Michelin dla kobiet i mężczyzn

W asortymencie obejmującym obuwie ze specjalnymi wzmocnieniami francuskiej produkcji znaleźć można modele o zróżnicowanej kolorystyce. Do pracy w godzinach nocnych polecamy buty z podeszwami Michelin z odblaskowymi wstawkami. Szeroka rozmiarówka pozwala dobrać najlepsze rozwiązanie dla kobiecej oraz męskiej stopy. Postaw na firmę Talan i zadbaj o własne bezpieczeństwo w najbardziej wymagających warunkach.

There are no products to list.