Menu
Your Cart

VIBRAM

Obuwie outdoorowe do pracy w wymagających warunkach pogodowych, ale też na górskie spacery, często wyróżnia się specjalistycznymi podeszwami. Do innowacyjnych rozwiązań należą dolne powierzchnie typu Vibram. Stosujemy je w naszych butach, które mają zastosowanie m.in. na kamienistych oraz stromych podłożach, a także w miejscach, gdzie problemem stają się wszelkie nierówności. Już teraz sprawdź, co mamy do zaoferowania.

Obuwie z podeszwą Vibram do zastosowań zewnętrznych

Gumowe podeszwy wykonywane przez włoskiego producenta wyróżniają się wysoką odpornością na ścieranie oraz amortyzacją, a także optymalną przyczepnością do podłoża. Antypoślizgowe powierzchnie Vibram gwarantują pełne bezpieczeństwo w momencie poruszania się po nierównych oraz mokrych nawierzchniach. Z kolei antyprzebiciowe zabezpieczenia chronią stopę przed ostrymi elementami.

W zależności od rodzaju nawierzchni dobrać można modele butów z podeszwami o różnym poziomie twardości. Brak podatności na odkształcenia sprawia, że są właściwym wyborem do pracy w zróżnicowanych warunkach. Już teraz wybierz warianty, które odpowiadają Twoim indywidualnym potrzebom.

Wybierz najlepsze buty z podeszwą Vibram

Wzmocnione podeszwy stosujemy w butach przeznaczonych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Obuwie do użytku w wymagających warunkach terenowych można dopasować do własnych preferencji m.in. pod względem kolorystyki. Dzięki szerokiej rozmiarówce znajdziesz idealne rozwiązanie na Twoją stopę. Sprawdź i wybieraj spośród wielu modeli od producenta Talan.

There are no products to list.