Economy Line
Comfort
Comfort

Comfort

W skład tej serii wchodzą: półbuty i trzewiki.   Cholewka w tym fasonie to skóra naturaln..

149.00zł
Forward
Forward

Forward

Obuwie robocze z serii Economy, to półbuty i trzewiki wyróżniające się korzystnymi cenami oraz właśc..

135.00zł
Prime
Prime

Prime

Wytrzymałe obuwie robocze w korzystnej cenie, to właśnie seria Economy. Są to półbuty i trzewiki dos..

131.00zł
Prime
Prime

Prime

W skład serii Economy wchodzą półbuty i trzewiki, idealnie sprawdzające się podczas pracy w budynkac..

132.00zł
Showing 1 to 4 of 4 (1 Pages)

Ekonomiczne buty BHP w niskiej cenie

Bezpieczeństwo i oszczędność mogą iść ze sobą w parze, szczególnie jeśli skorzystasz z oferty sklepu Sandel oferującego buty dla pracowników. Możesz czuć się pewnie i komfortowo bez względu na panujące warunki, jeżeli zdecydujesz się na zakup ekonomicznych elementów ubioru dla robotników budowlanych, przemysłowych czy magazynowych.

Sklep online Sandel przygotował dla Ciebie tanie buty BHP w czterech klasycznych modelach, które przez długi czas zapewnią ochronę Twoim stopom. Ekonomiczne dodatki zaprezentowane w poniższej kategorii zostały wyposażone w metalowy podnosek, wkładkę antyprzebiciwową i wykonane z naturalnej skóry o zwiększonym obciążeniu zrywającym, dzięki czemu są jeszcze bardziej wytrzymałe na różnorodne czynniki panujące w Twoim miejscu pracy. Cechują się odpornością na oleje, substancje ropopochodne oraz inne zanieczyszczenia.

Tanie okrycie wierzchnie BHP na stopy dostępne online w naszym sklepie to rozwiązanie dla robotników, którym zależy na ochronie w niskiej cenie. Postaw na jeden z modeli – Comfort, Forward czy Prime – i czuj się bezpiecznie w każdej sytuacji zawodowej!