White Line
Comfort
Comfort

Comfort

Seria butów wykonana jest z białej wodoodpornej mikrofibry.   Kompozytowy podnosek chroni..

182.00zł
Forward
Forward

Forward

Wykonane z białej, wodoodpornej mikrofibry obuwie robocze serii White.   Model Forward 11..

186.00zł
Showing 1 to 2 of 2 (1 Pages)

Białe buty robocze

Jasne dodatki i elementy ubioru są zazwyczaj trudne do utrzymania w czystości i nienagannym stanie. Niestety przedstawiciele branży medycznej, spożywczej, chemicznej są niekiedy zobowiązani do noszenia białego okrycia wierzchniego. Wówczas niezwykle ważne jest to, aby było nie tylko wytrzymałe, ale również wodoodporne i wykonane z materiału łatwego do wyczyszczenia. W ofercie naszego sklepu znajdziesz komfortowe białe buty robocze, które spełniają te kryteria jednocześnie zapewniając Ci wygodę nawet podczas intensywnego dnia pracy.

Elementy ubioru BHP Sandel zostały wykonane z wodoodpornej mikrofibry i sztucznej skóry - surowców niezwykle odpornych nie tylko na zabrudzenia, ale również uszkodzenia. Dodatek komfortowej dwuwarstwowej podeszwy i wkładki antyprzebiciowej zapewni Ci ochronę przed przebiciami, przecięciami, a także substancjami olejowymi i ropopochodnymi.

Białe buty robocze BHP Comfort i Forward są nie tylko solidnym zabezpieczeniem podczas pracy, ale również dobrze prezentującym się elementem ubioru w atrakcyjnej cenie! Wybierz jeden z modeli dostępnych w naszej ofercie dla siebie i swoich pracowników!